• Kids jordan 6 rings
 • Nike Zoom KD VI
 •  
   

  Dinlenme dışında vücudun bütün ağırlığını çeken ayaklarımız birçok problemle, özellikle tırnakta oluşan sorunlarla karşı karşıyadır.

  Ayaklarımızın doğru bakımı ve eğitimli ellerde olması için ayak bakım uzmanlarına ihtiyacı vardır.

  El ve ayak bakımı sadece bakım olarak değil, ayak kemik deformasyonları, tırnak deformasyonları ve değişimleri batık tırnak, kalınlaşmış tırnak, çatlayan ve kırılan tırnakların bakımı ve çözüm önerileri, siğil, nasır, mantar gibi cilt değişimleri bakım ve önerileri, diyabet ayak bakımı gibi çeşitli problemleri içine alır.
  Kurs süresi içinde ayak masajı dersleri de ayakta bakım ve rahatlamaya destek verir.

  LCC Türkiye de yeni bir eğitim alanı ve iş imkânı yaratıyor.El ve ayak bakımının Türkiye’de ki eğitimi artık LCC Eğitim Kurumu' nda verilmektedir.

  Birçok sağlık kuruluşunda uygulanmaya başlanan bu yöntemle yeni bir iş imkânı doğmuştur. LCC' de eğitimi alan uzmanlar iş bulmakta hiç zorlanmamaktadır.

  El – Ayak bakımı, ayak sağılığı ve bakımı üzerine eğitim veren bir branştır, insan sağlığını çok yakından ilgilendiren, ayak ve ayaktan dolayı oluşabilecek sorunlar ile ilgilenir. Sporcular performanslarını arttırmak için gerekli teknik desteği alırlar.

  Copyright © lcc.com.tr designed by kadılar interactive